Skopiuj CSS
wtorek, 29 stycznia 2008
na przykład mój dziś zrobił gulasz, rosół i jeszcze pranie. sama jestem pod wrażeniem. właśnie wpierdalam gulasz i muszę przyznać, że zdecydowanie lepiej przyprawiony od mojego. bo mój to zwykle multum przypraw, w tym te gryzące się ze sobą.
poniedziałek, 28 stycznia 2008
w końcu czuję się odprężona. nadal mięśnie karku mam twarde jak kamień, ale psychika odpoczęła. góry są piękne, kiedy nocowaliśmy na koziej górze, nad ranem spadł śnieg i było doskonale...
piątek, 25 stycznia 2008
czwartek, 24 stycznia 2008
w swoim własnym małym mieszkanku. niby strasznie nie chciałam go mieć, bo pewnie teraz częściej będę oglądać plecy samca znad laptoka, ale w takich chwilach, jak ta - przyznaję - przyda mi się. siedzę sobie sama w domu, on wraca za jakieś sześć godzin, więc z obiadem nie ma co się spieszyć, po prostu sobie włączam jego komputer, mój jest w naprawie i jak zwykle - nie wiadomo, co mu jest, czy wszystko co dotyczy mnie, musi być takie?
środa, 23 stycznia 2008
niedziela, 13 stycznia 2008
I tried hard to mend my wicked ways Acted like a lunatic for years Lord knows I try to be good I'd keep my promises if only I could You count your blessings that I can't rely on you And I tried X4 Clutch your pictures of the pope Pray to god for love and hope Bring the virgin home for luck Bolt the door down, keep it shut I've done things I never thought I'd do Sure it helps to lose myself in you A little time and I'll be all right C'mon sugar let's go out tonight Forgive your trespasses And all that we've been through And I tried X8 Clutch your pictures of the pope Pray to god for love and hope Bring the virgin home for luck Bolt the door down, keep it shut That sinking feeling When you are leaving All I believed in Walks out my door I tried hard to mend my wicked ways The damage's done There's nothing left to save And I tried X7 Clutch your pictures of the pope ( Just like I told you ) Pray to god for love and hope ( Just like I warned you ) Bring the virgin home for luck ( Just like I told you ) Bolt the door down, keep it shut ( Just like I warned you )
sobota, 05 stycznia 2008
niby szczęśliwy z siódemką w dacie...